Infostart.hu
eur:
387.44
usd:
333.85
bux:
122235.53
2026. március 3. kedd Kornélia

Az utolsó kórház is aláírta a szerződést az OEP-pel

Aláírták a debreceni Kenézy Gyula Kórház finanszírozási szerződését, amely április 1-jétől visszamenőleg rendezi az intézmény pénzügyi helyzetét.

Szentgyörgyi János, a kórház sajtóreferense elmondta: sikerült a korábbi vitás kérdésekben megállapodni az Országos Egészségbiztosítási Pénztárral.

Így megállapodás született a volumenkorlátok arányáról és az ügyeleti rendről is megegyezés jött létre.

A Kenzéy kórház volt az egyetlen, amely április 1-je után még nem rendelkezett érvényes finanszírozási szerződéssel.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: aki a Közel-Keleten szállna át repülővel, annak most ez nehéz lesz

Szakértő: aki a Közel-Keleten szállna át repülővel, annak most ez nehéz lesz

A közel-keleti háború nemcsak a térség légiközlekedését bénította meg, hanem jelentős fennakadásokat okoz az egész világon – mondta az InfoRádió által megkérdezett szakértő. Varga G. Gábor, az Egek Ura blog alapítója szerint az átszállási pontok leállása okozza a legnagyobb problémát.

Volodimir Zelenszkij nyíltan támadja Orbán Viktort, és azt állítja: „lehetetlen újraindítani” a Barátság kőolajvezetéket

Hiszi, hogy Orbán Viktor vereséget szenved a magyar választásokon – mondta Volodimir Zelenszkij. Az interjúban azt is közölte: „többször megmondta, hogy Európa ne vegyen orosz olajat”. „A Barátság vezeték elpusztult, a helyreállításhoz tűzszünet kell – ezt világosan meg kell mondani Putyinnak” – fogalmazott.
inforadio
ARÉNA
2026.03.03. kedd, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×