Infostart.hu
eur:
362.27
usd:
310.88
bux:
150755.02
2026. augusztus 26. szerda Izsó
Lőrincz Viktor (pirosban) a kirgiz Atabek Aziszbekov ellen küzd a férfi kötöttfogású birkózók 87 kilogrammos kategóriájának nyolcaddöntőjében a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpián a Makuhari Rendezvényközpontban 2021. augusztus 3-án. Lőrincz Viktor megnyerte az első mérkőzését, így bejutott a negyeddöntőbe.
Nyitókép: Illyés Tibor

Lőrincz Viktor visszavágott Rióért, elődöntős

Lőrincz Viktor 1–1-re végzett a német Denys Kudlával a kötöttfogású birkózók 87 kilogrammos kategóriájában, s mivel ellenfelét intették másodszor, bejutott az elődöntőbe. Így biztosan éremért birkózhat.

Lőrincz Viktor öt éve, Rio de Janeiróban igazságtalan vereséget szenvedett a német Deny Kudla ellen, magas hullámokat kavaró bírói tévedés áldozata lett.

Megadta neki az élet, hogy olimpián vághasson vissza a riói bronzérmesnek. Az első menetben a német kapott pontot Lőrincz passzivitásáért.

A másodikban a bírók ezt visszaadták, 1–1, s mivel Lőrinczé volt a későbbi pont – elviekben: ő volt aktívabb a hajrában – ezzel előnybe került.

A hátralévő másfél percet kivédekezte, s bekerült az elődöntőbe.

Ma még birkózik egyet, mégpedig az egyiptomi Mohamed Metvali ellen, a döntőbe jutásért, a magyar idő szerint 11.15-kor kezdődő programban.

Küldöm a beágyazható kódot Lőricz legjobb négy közé jutásáról.

Címlapról ajánljuk
Ráfizethet a gyerekekre építő üzletre a Meta, elképesztő összegről állapodtak meg

Ráfizethet a gyerekekre építő üzletre a Meta, elképesztő összegről állapodtak meg

Az amerikai közösségi média történetének egyik legjelentősebb gyermekvédelmi jogi ügyében egyezségre jutott a Facebook anyavállalata, a Meta az őt perelő amerikai államokkal, aminek értelmében az óriásvállalat maximum 16,68 milliárd dollárt fizet nekik – derül ki a szerdán nyilvánosságra hozott bírósági dokumentumokból. Baracsi Katalin internetjogász szerint akár Európában is jogszabálymódosításokat indíthat el a folyamat.

Rémisztő videókon a halálos villámárvíz, egy magyart is keresnek a hatóságok

Villámárvíz söpört el szerdán több falut Nepál északkeleti részén, a hatóságok eddigi adatai szerint a katasztrófa közel száz ember életét követelte, és megrongált utakat, hidakat és energetikai létesítményeket a Tibethez közeli területeken. A nepáli idegenforgalmi hivatal közlése szerint több száz turistát eltűntként tartanak nyilván.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×