eur:
406.35
usd:
356.83
bux:
91147.31
2025. április 25. péntek Márk
A győztes Milák Kristóf a férfi 100 méteres pillangóúszás döntője után a vizes világbajnokságon a Duna Arénában 2022. június 24-én.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Magyar klasszisok Monacóban

Számos szupersztár között Milák Kristóf is indul a Mare Nostrum elnevezésű hagyományos nemzetközi úszóverseny idei harmadik állomásán, május 20-21-én Monte-Carlóban.

A swimswam szakportál szerint az olimpiai bajnok Milák mellett a magyarok közül vízbe ugrik majd az Európa-bajnok Szabó Szebasztián, az Eb-ezüstérmes Kovács Benedek és Márton Richárd, az olimpiai-4. Verrasztó Dávid, Jakabos Zsuzsanna, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória és Molnár Dóra is.

A viadalon számos világklasszis teszi majd tiszteletét, a szervezők többek között a svéd Sarah Sjöström, az olasz Thomas Ceccon, vagy éppen az egyaránt olimpiai bajnok kanadai Maggie MacNeil és az amerikai Lydia Jacoby részvételét is bejelentették.

Címlapról ajánljuk

Donald Trump most az orosz elnöknek üzent: „Állj le!”

Megszakította dél-afrikai látogatását csütörtökön Volodimir Zelenszkij ukrán elnök azt követően, hogy nagyszabású orosz támadás érte Kijevet, amelyben kilencen meghaltak, mintegy hetvenen megsebesültek. Előzőleg Donald Trump amerikai elnök, majd a Kreml is őt nevezte meg az ukrajnai békekötés fő akadályaként. Mindeközben a britek is javaslattal álltak elő.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.25. péntek, 18:00
Böjte Csaba
ferences rendi szerzetes, a Dévai Szent Ferenc Alapítvány vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×