Infostart.hu
eur:
359.42
usd:
315.45
bux:
141206.1
2026. július 14. kedd Örs, Stella
Életének 48. évében, súlyos betegség után elhunyt Benedek Tibor háromszoros olimpiai aranyérmes, világ- és Európa-bajnok vízilabdázó, a magyar férfi válogatott korábbi szövetségi kapitánya 2020. június 18-án. A felvétel 2013. július 28-án a barcelonai vizes világbajnokságon készült.
Nyitókép: MTI/Kovács Anikó

Megható olasz film készült Benedek Tibor emlékére

A "Köszönjük, Tibor!" készítésében legnagyobb ellenfelei is közreműködtek. Mutatjuk a filmet!

Bő egy hónappal ezelőtt hunyt el a háromszoros olimpiai bajnok, a magyar válogatottal edzőként világbajnok Benedek Tibor, a vízilabdázóról most az olasz Rai Sport televízió megható filmmel jelentkezett.

Az alkotásban a vízilabdázó olaszországi csapattársai és ellenfelei egyaránt megszólalnak, a társak közül Pietro Figlioli, aki könnyekkel küszködve beszélt arról, mekkora megtiszteltetés volt ismerni Benedek Tibort.

Rajta kívül megszólalt Federico Lapenna, Alessandron Calcaterra és Maurizio Felugo, aki immáron a Pro Recco elnökeként dolgozik - jegyzi meg a 24.hu cikkírója.

Címlapról ajánljuk
Németh Ferenc: a szerb gazdaságot főleg a hadiipar és a kínai befektetések tartják életben

Németh Ferenc: a szerb gazdaságot főleg a hadiipar és a kínai befektetések tartják életben

A szerb gazdaság húzóágazata az utóbbi időben a fegyvergyártás lett – mondta Németh Ferenc Nyugat-Balkán-szakértő az InfoRádió Aréna című műsorában. Az ország gazdaságát ma ázsiai, főleg kínai befektetések tartják életben, Nyugat-Európa és a nyugati cégvilág szkeptikusan néz Szerbiára részben a rendszer nem demokratikus jellege, részben a külföldi befektetések előtti rengeteg bürokratikus akadály miatt.

Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni

Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni. És meg is fogjuk tenni - olvasható Orbán Viktornak az Országgyűlés által elfogadott alaptörvény-módosítás hétfői végszavazása után közzétett Facebook-posztjában.
inforadio
ARÉNA
2026.07.14. kedd, 18:00
Gyulay Zsolt
a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke
Hatalmas fordulat indult a piacon, de a Tisza-mámor ellen nincs orvosság

Hatalmas fordulat indult a piacon, de a Tisza-mámor ellen nincs orvosság

Júniusban érezhetően erősödött a dollár a főbb devizákkal szemben, ez pedig elvileg rossz hír a forint szempontjából. Meg is mutatkozott az árfolyamban a negatív hatása, kérdés, mennyire lesz tartós az amerikai deviza erősödése. A forint esetében viszont még a kedvezőtlen nemzetközi hangulat is csak megingást hozott az erősödő trendben, messzebbről nézve több mutatóban is a világ legjobbjai között van a magyar deviza teljesítménye. A jövőt is elsősorban a tengerentúlon írhatják, az MNB kamatcsökkentéseit beárazta már a piac.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×