Infostart.hu
eur:
379.41
usd:
319.09
bux:
129447.89
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Szingapúri Nagydíjának első szabadedzésén a Marina Bay utcai pályán tartott sajtótájékoztatón 2019. szeptember 20-án. A futamot szeptember 22-én rendezik.
Nyitókép: MTI/AP/Vincent Thian

Már csak egy hely szabad a Forma-1-ben

A 2020-as világbajnoki idényben is a mostani versenyzőpárosaival áll majd rajthoz a Forma-1-ben a Red Bull és a Toro Rosso istálló.

A Red Bullnál a holland Max Verstappen csapattársa a thaiföldi Alexander Albon lesz, ő nyáron cserélt ülést a francia Pierre Gaslyval, aki azóta a Toro Rossónál vezet.

Gasly a két istálló keddi bejelentése szerint jövőre is marad a Red Bull Racing második számú csapatánál, márkatársa pedig az orosz Danyiil Kvjat lesz, akinek szerződéshosszabbítását már októberben bejelentették.

A Toro Rosso jövőre Scuderia Alpha Tauri néven indul az F1-ben.

Ezzel már csak egy ülés, a Williams egyik autója vár gazdára a 2020-as, rekordot jelentő 22 futamos szezonra.

A 2020-as pilótalista:

Mercedes:

Lewis Hamilton (brit)

Valtteri Bottas (finn)

Ferrari:

Sebastian Vettel (német)

Charles Leclerc (monacói)

Red Bull:

Max Verstappen (holland)

Alexander Albon (thaiföldi)

McLaren:

Carlos Sainz Jr. (spanyol)

Lando Norris (brit)

Alfa Romeo:

Kimi Räikkönen (finn)

Antonio Giovinazzi (olasz)

Haas:

Romain Grosjean (francia)

Kevin Magnussen (dán)

Renault:

Daniel Ricciardo (ausztrál)

Esteban Ocon (francia)

Scuderia Alpha Tauri:

Danyiil Kvjat (orosz)

Pierre Gasly (francia)

Racing Point:

Sergio Pérez (mexikói)

Lance Stroll (kanadai)

Williams:

George Russell (brit)

?

Címlapról ajánljuk
Tánctilalom, rabszolgaság, születési előjogok – döbbenetes szabályokat vezettek be a tálibok

Tánctilalom, rabszolgaság, születési előjogok – döbbenetes szabályokat vezettek be a tálibok

Új büntető törvénykönyv lépett érvénybe Afganisztánban. A kódex tág nyelvezetet használ, kiszélesítve a bírák és a tisztviselők döntési jogkörét, teret biztosítva egyebek mellett az önkényes letartóztatásoknak. Dócza Edith Krisztina, a Migrációkutató Intézet vezető elemzője az InfoRádióban elmondta: társadalmi osztályok alapján sorolják be azt, hogy az adott bűnelkövető milyen büntetésre számíthat. Afganisztánban tilos a tánc és a táncnézés, a tálibellenes mozgalmak résztvevői pedig akár halálbüntetést is kaphatnak.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Fontos adatok érkeztek, reagálnak a piacok

Fontos adatok érkeztek, reagálnak a piacok

Szerdán az ázsiai tőzsdék mérsékelten emelkedtek, az ausztrál piac vezette az emelkedést főként vállalati gyorsjelentések által hajtott ralinak köszönhetően. Az európai részvénypiacok ma stagnálással nyitottak, majd délutánra vegyes kép alakult ki. Délután a vártnál sokkal erősebb munkaerőpiaci adatok érkeztek az USA-ból, amire kezdetben felpattantak a tőzsdék, viszont később elolvadt az emelkedés.   Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×