Mária

forma-1

2019.11.28. 15:00

Nem enged elhatározásából Mick Schumacher

A következő szezonban is a Forma-2-es Prema istállónál versenyez majd Mick Schumacher, a legendás hétszeres Forma-1-es világbajnok Michael Schumacher fia.
2019.11.28. 11:10

Nagy hírről számolt be Vettel

Megszületett a négyszeres Forma-1-es világbajnok Sebastian Vettelnek és feleségének, Hannának a harmadik gyermeke, ezért a Ferrari versenyzője csak pénteken érkezik meg az idényzáró Abu-Dzabi Nagydíj helyszínére.
2019.11.16. 20:19

Verstappené a pole Brazíliában

Max Verstappen nyerte a Forma-1-es Brazil Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.
2019.11.13. 21:23

A Mercedes mostani, vagy a Ferrari korábbi fölénye nyomasztóbb?

Sok szakértő azt hangoztatja, a Forma-1-es világbajnoki sorozat 2014 óta tartó hibrid érája a legunalmasabb a sportág 1950 óta tartó időszakában. Mások azt mondják, Michael Schumacher sikersorozata unalmasabb volt. De mit mondanak a számok?
2019.11.12. 18:31

Fontos változtatások jönnek a Forma-1-ben

Elkészítették a Forma-1 történetének első fenntarthatósági tervét, amely számos intézkedés mellett azt a célt tűzte ki, hogy a sportág 2030-ig nullára csökkenti a szénkibocsátást és így kisebb ökológiai lábnyomot hagy majd maga után.
2019.11.12. 12:55

Már csak egy hely szabad a Forma-1-ben

A 2020-as világbajnoki idényben is a mostani versenyzőpárosaival áll majd rajthoz a Forma-1-ben a Red Bull és a Toro Rosso istálló.
2019.11.11. 16:17

Toto Wolff lelép egy időre

Csapatfőnöke, Toto Wolff nélkül vívja meg a szezon utolsó előtti futamát, a hétvégi Brazil Nagydíjat a már világbajnok Mercedes Forma-1-es istálló.
2019.11.04. 21:30

Szakértő: Lewis Hamiltont fejben kell legyőzni

Miután Lewis Hamilton második helyen ért célba vasárnap a Forma-1-es Amerikai Nagydíjon, eldőlt, hogy megvédi világbajnoki címét, sorozatban harmadszor lett világbajnok a brit sztár.
2019.11.03. 22:05

Hatodszor is Forma-1-es világbajnok Lewis Hamilton

Sorozatban harmadszor is megvédte címét a Mercedes brit pilótája, aki az Egyesült Államok Nagydíján másodikként ért célba vasárnap, és két futammal az idény vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert az összetett pontversenyben.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.