Skaliczky László szövetségi kapitány együttesét a házigazda norvég és a svéd alakulat is megelőzte a kontinenstornán, és ez a két válogatott vehet részt a május végi ötkarikás kvalifikációs tornán.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten










