Infostart.hu
eur:
356.28
usd:
307.2
bux:
135997.44
2026. június 3. szerda Klotild
Fekete Péter, az Emberi Erőforrások Minisztériumának kultúráért felelős államtitkára a Múzeumok éjszakája részleteiről tartott sajtótájékoztatón a fővárosi Postamúzeumban 2019. június 12-én. Országszerte mintegy 400 intézmény várja a közönséget csaknem 2000 programmal június 22-én, a 17. Múzeumok éjszakáján, melynek fővárosa Szombathely lesz.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Fekete Pétert fontos megtiszteltetés érte Monte-Carlóban - újra

Monte-Carlóban az Európai Cirkusz Szövetség (ECA) újra elnökségi tagjává választotta Fekete Pétert, a Fővárosi Nagycirkusz főigazgatóját.

Január 19. és 28. között rendezik meg a 46. Monte-carlói Nemzetközi Cirkuszfesztivált, és ilyenkor tartja éves közgyűlését az ECA is, amely egyhangú döntéssel újította meg Fekete Péter elnökségi tagságát - közölte a Fővárosi Nagycirkusz szombaton az MTI-vel.

A Nemzeti Cirkuszművészeti Központ főigazgatóját néhány évvel ezelőtt a Cirkuszi Világszövetség a cirkuszművészet nemzetközi nagykövete címmel tüntette ki - emlékeztetnek a közleményben. Most, az ECA döntése értelmében, elnökségi tagságának megerősítésével biztosították a magyar cirkuszművészet elismertségét a nemzetközi közösségben - írták.

Címlapról ajánljuk
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×