Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 10. szombat Melánia

Elhunyt Koncsol Endre

Életének 66. évében, július 28-án érte a váratlan halál. 2011 augusztusa óta volt az InfoRádió állomáshangja.

Koncsol Endre a Magyar Televízióban, majd a kereskedelmi rádiók és televíziók indulásakor többnél dolgozott műsorvezető-szerkesztő-riporterként. A legmagasabb szintű „mikrofonengedéllyel” rendelkezett, amely feljogosította, hogy az állami-közszolgálati rádióban hírolvasó-bemondóként dolgozhasson. A Bartók rádió hullámhosszán volt hallható a hangja - közölte a család.

A Kispesti és a Centrum Televízióban rendvédelmi műsorokat szerkesztett, ezekben készített bűnmegelőzési-áldozatvédelmi riportokat a tűzoltóság, a rendőrség, a polgári védelem, a katasztrófavédelem segítségével. Sok évig tevékenykedett a MÚOSZ Bűnügyi Újságírók Szakosztályának tagjaként. Narrátorként számtalan rendezvény lebonyolításában közreműködött.

Összetéveszthetetlen hangjával, igényes, szép magyar beszédével kitűnt a médiában dolgozók közül is.

Koncsol Endrétől augusztus 22-én, 15 órakor vesznek búcsút a Fiumei úti sírkert ravatalozójában.

Címlapról ajánljuk

Ilyenkor ne előzzünk, és most inkább keressük, ne kerüljük a sűrű forgalmat – téli vezetéstechnikai tanácsok a szakértőtől

Téli gumi, megfelelő ablaktörlő gumik, ablakmosó folyadék – Zsurzs Jenő vezetéstechnikai instruktor szerint a mostani időjárási körülmények között ezekről mindenképpen gondoskodniuk kell az autósoknak. A Drivingcamp Vezetéstechnikai Központ senior trénere az InfoRádióban elmondta: elindulás előtt jó, ha felmérjük saját magunk és az autónk képességeit. Azt javasolja, takarítsuk le a havat az autónk tetejéről, mert ha ezt nem tesszük meg, fékezésnél akár nagyobb mennyiségű hó is lezúdulhat a szélvédőre, ami komoly balesetet is eredményezhet.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
Energiapiaci fordulat előtt a világ – Hova vándorol az okos pénz?

Energiapiaci fordulat előtt a világ – Hova vándorol az okos pénz?

Ígéretes zöldforradalom vagy közelgő energiapiaci sokk? Lassuló megújulók, túltermelési kockázatok az olaj- és gázpiacon, Kína egyre nyíltabb dominanciája, adatközpontok által fűtött áraméhség és geopolitikai bizonytalanságok egyszerre formálják át a globális energiaszektort 2026-ban. Ebben az gyűjtésben a világ legnagyobb elemzőházainak és iparági szereplőinek prognózisai alapján mutatjuk meg, mely trendek dönthetnek milliárdos befektetésekről, melyek boríthatják fel a piacokat – és hol nyílhatnak meg a következő nagy lehetőségek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×