A dél-amerikai ország INPE kutatóintézetének adatai alapján 2050-re teljesen megsemmisül a Föld legfajgazdagabb ökoszisztémája, ha a jelenlegi ütemben irtják az erdőket. Az adatok alapján az elmúlt 500 évben a mezőgazdaság és a faipar miatt az esőerdők 93 százalékát pusztították el.
Itt a lista, melyik parlamenti képviselő hány szavazásról hiányzott – volt, aki a háromnegyedükről







