Göncz Kinga katari megbeszéléseit követően tárgyalt Kuvaitban, ahol fogadta őt az uralkodó, Kuvait emírje is.
A magyar diplomácia vezetője átadta Sólyom László köztársasági elnök meghívólevelét az emírnek, aki ígéretet tett arra, hogy a közeljövőben Budapestre látogat.
A tárgyalásokon Göncz Kinga miniszter és Hernádi Zsolt, a MOL vezérigazgatója is szorgalmazta a kuvaiti beruházók és befektetők Magyarországra jövetelét.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







