eur:
409.78
usd:
360.71
bux:
84947.5
2025. április 13. vasárnap Ida
Nyitókép: Getty Images/

Lezárták az M1-est Győr felé

Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Győr felé, a 99-es kilométernél - közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy a 85-ös kilométernél, Komáromnál lehet elhagyni az autópályát, és Nagyszentjános térségében, a 101-es kilométernél lehet visszatérni.

A katasztrófavédelem azt közölte, hogy egy kamion, egy teherautó és egy személygépkocsi karambolozott Ácsnál.

Címlapról ajánljuk
Most építkezik? Nagy kellemetlenségtől kell megóvnia magát

Most építkezik? Nagy kellemetlenségtől kell megóvnia magát

Országszerte, évről évre jelentkező madárvédelmi probléma a tavasszal hazaérkező partifecskék beköltözése épületalapokba, építési földhányásokba. A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület a rézsűzés mellett a földfalak ponyvás letakarását ajánlja az építővállalatoknak és a lakosságnak.

Ha beindul a 4iG martonvásári műholdgyára, az iparág fontos szereplője lehet

Évente akár száz nagyobb méretű műhold gyártására is képes lesz a 4iG Csoport REMTECH Űrtechnológiai Központja. A létesítmény bokrétaünnepsége a hét elején volt, a gyártást pedig a tervek szerint 2026-ban kezdhetik majd el Martonvásáron – mondta az InfoRádióban a REMRED Zrt. technológiai igazgatója, Zábori Balázs.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.14. hétfő, 18:00
Magyar Levente
a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×