Infostart.hu
eur:
350.42
usd:
302.42
bux:
137602.78
2026. június 16. kedd Jusztin

Nézze meg a kiskutyát, amelynek a hobbija a gördeszkázás!

Kínában egy kiskutya annyira élvezi a gördeszkázást, hogy a napi sétája helyett inkább ezt az extrém sportot űzi.

Te Pao igazi sztár lett Kínában: a kutya gazdája fiának hobbiját követve gördeszkázásra adta a fejét.

"A fiam imád gördeszkázni, és miután többször is elment vele a kutya, Te Pao is a sport megszállottja lett" - nyilatkozta a kutya gazdája.

A kényelmetlenségek elkerülése végett a férfi külön deszkát készített a kutyának, aki így minden nap önállóan gyakorolhat Kanton város főterén.

Te Pao a mellső vagy hátsó lábaival gyorsítja fel a deszkát, amit meg is tud állítani, sőt még kormányozni is.

"Ha nagy sebességet ér el, felrakja a lábait a deszkára, és élvezi a siklást" - mondta a férfi fia.

Címlapról ajánljuk
Parlament: minden „ragad a mocsoktól”, bárhová nyúl a Külügyminisztériumban az új államtitkár

Parlament: minden „ragad a mocsoktól”, bárhová nyúl a Külügyminisztériumban az új államtitkár

A Hungary Helps Programról, a honvédelmi miniszter vezérkari főnökként kapott "luxusvillájáról", a kórházi klímákról, valamint a visszaható hatályú jogalkotásról is kérdezték a képviselők a kormány tagjait az azonnali kérdések és válaszok órájában az Országgyűlés ülésén hétfő este.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×