Két betoncsövet vásárolt magának az ötven éves senjangi férfi, aki barátságos kis otthont varázsolt magának az építési anyagból. Hszin Jü-kaj annyira szereti különleges otthonát, hogy semmi pénzért el nem hagyná.
Hiába könyörög a lánya, hogy költözzön hozzájuk - a férfi nem hajlandó. Pedig ragaszkodik a családjához, így amikor a lányáék másik lakásba költöztek, ő is utánuk vitette az otthonát.
"Apám szereti a saját íze szerint intézni a dolgait. Igazi otthont varázsolt a csövekből: vágatott rá ajtót, ablakokat és még egy kéménynyílást is" - mesélte a lánya.
A modern Diogenész a város igazi attrakciója lett. "Egyre jönnek az emberek, hogy megcsodálják, és lefényképezzék a csőházat" - számolt be a sikerről az egyik szomszéd a helyi lap újságírójának.
Orbán Anita máris állománygyűlést hirdetett, a büféhez is hozzányúlt






