Infostart.hu
eur:
389
usd:
330.1
bux:
0
2025. december 25. csütörtök Eugénia
A drónnal készült felvételen a Déli pályaudvar tárolóvágányai 2024. január 16-án.
Nyitókép: MTI/Máthé Zoltán

Vasúti zűr a Déli pályaudvarnál

A Déli pályaudvar bevezető vágányainak egy szakaszán biztosítóberendezési hiba lassítja a közlekedést - közölte a MÁV.

A helyreállításig néhány vonat menetideje meghosszabbodhat, valamint kimaradó és rövidebb útvonalon közlekedő elővárosi járatok is előfordulhatnak a délutáni órákban.

Forgalmi változások

A győri fővonalon:

A Déli pályaudvarról 14:55-kor Oroszlányba induló S12-es vonat (4416) csak Kelenföldtől közlekedik.

A székesfehérvári vonalon:

A Martonvásárról 13:48-kor a Déli pályaudvarra indult Z30-as vonat (4645) csak Kelenföldig közlekedi.

A Székesfehérvárról 13:48-kor a Déli pályaudvarra indult Z30-as vonat (4545) csak Kelenföldig közlekedik.

A Déli pályaudvarról 14:40-kor Martonvásárra induló Z30-as vonat (4616) csak Kelenföldtől közlekedik.

A Déli pályaudvarról 15:10-kor Székesfehérvárra induló Z30-as vonat (4526) csak Kelenföldtől közlekedik.

A pusztaszabolcsi vonalon:

A Déli pályaudvarról 14:20-kor Százhalombattára induló S40-es vonat (4316) nem közlekedik.

A Déli pályaudvarról 15:15-kor Dunaújvárosba induló Z42-es vonat (4276) Százhalombattáig S40-es vonatként (4326) közlekedik.

A Százhalombattáról 14:02-kor a Déli pályaudvarra indult S40-es vonat (4313) csak Kelenföldig közlekedik.

A Százhalombattáról 15:02-kor a Déli pályaudvarra induló S40-es vonat (4323) nem közlekedik.

A Százhalombattáról 16:02-kor a Déli pályaudvarra induló S40-es vonat (4333) nem közlekedik.

Címlapról ajánljuk
Amiért keletre megy a magyarországi külföldi tőke

Amiért keletre megy a magyarországi külföldi tőke

46 százalékkal nőtt a közvetlentőke-befektetések állománya 2023-ról 2024-re Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében – erről beszélt Szigethy-Ambrus Nikoletta, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője az InfoRádióban.
VIDEÓ
Megnyílik előttünk Latin-Amerika piaca

Megnyílik előttünk Latin-Amerika piaca

Néhány esztendeje egy vezető hazai politikus jelentette ki, hogy a vétójog az utolsó védőbástyája az európai sokszínűségnek és szuverenitásnak. Nos, a kormány tagjai – mint a dicső végvári vitézek büszke utódai – az elmúlt időben igencsak sűrűn gyakorolhatták a nemzeti szuverenitás védelmét, mivel jószerint csak azokat az EU-s kezdeményezéseket és indítványokat nem vétóztak meg, amelyek egy csepp áldozatot sem kívántak meg hazánktól. A megvétózott kezdeményezések sorába tartozott az Európai Tanács decemberi ülésének napirendjére tűzött, a Mercosur-országokkal (tagjai Argentína, Brazília, Paraguay és Uruguay, társult tagjai pedig Chile, Kolumbia, Ecuador, Guyana, Peru, Suriname és Bolívia) kötött új védintézkedésekről szóló megállapodás megerősítéséről szóló határozat is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×