Infostart.hu
eur:
384.85
usd:
334.09
bux:
0
2026. április 4. szombat Izidor
Nyitókép: police.hu

Megelőzte a tolnai BMW-s a rendőröket – 468 ezer forintjába került

A megengedett 50 helyett 147 kilométer/óra sebességgel hajtott egy tolnai autós a város főutcáján.

A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai csütörtökön többek között Tolna város belterületén menet közben ellenőrizték a sebességet.

Egy mögöttük haladó sofőr a város főutcáján nagy sebességgel előzte meg a rendőrautót, majd folyamatosan gyorsítva tovább manőverezett. A járőrök a nyomába eredtek, és amikor mögé értek, a műszer 147 km/órás tempót rögzített.

A megállítását követően 468 ezer forintos közigazgatási bírságot szabtak ki a sofőrre – írja a police.hu.

Címlapról ajánljuk

Az Európai Unió megirigyelte a magyar extraprofitadót

Németország, Olaszország, Spanyolország, Portugália és Ausztria pénzügyminiszterei közös levélben kérték az Európai Bizottságot, hogy vessen ki különadót az energiacégek váratlan többletnyereségére. A tárcavezetők szerint az iráni háború miatt megugró üzemanyagárakból származó profitból a vállalatoknak is részt kell vállalniuk a lakossági terhek enyhítése érdekében.
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×