Infostart.hu
eur:
364.26
usd:
310.49
bux:
133168.5
2026. április 27. hétfő Zita
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Összeroncsolódott motorkerékpár és személygépkocsi, miután összeütköztek 2024. november 3-án. A motorkerékpár 64 éves vezetője a helyszínen meghalt.
Nyitókép: MTI/Vajda János

Rémületes fotók egy 64 éves motoros haláláról

Halálos motorosbaleset történt Tiszapalkonyánál vasárnap - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

Zupkó Jázmin sajtószóvivő azt mondta: egy Tiszaújváros felé haladó 64 éves motorkerékpáros ütközött össze egy Tiszapalkonya felől a 351-es számú útra kanyarodó személyautóval.

Tiszapalkonya, 2024. november 3.
Rendőri helyszínelés Tiszapalkonyánál, ahol egy motorkerékpár személyautóval ütközött 2024. november 3-án. A motorkerékpár 64 éves vezetője a helyszínen meghalt.
MTI/Vajda János
Tiszapalkonya, 2024. november 3. Rendőri helyszínelés Tiszapalkonyánál, ahol egy motorkerékpár személyautóval ütközött 2024. november 3-án. A motorkerékpár 64 éves vezetője a helyszínen meghalt. MTI/Vajda János

A motoros a helyszínen meghalt. Az útszakaszt lezárták, a közlekedők Hejőbába felé kerülhetnek - közölte a sajtószóvivő.

Ma több baleset is történt a sztrádákon, ezekről folyamatosan tudósítottunk az Infostarton.

Címlapról ajánljuk
Rogán Antal, Kövér László, Selmeczi Gabriella, Kubatov Gábor és még sokan mások: egy sor ismert fideszes nem lesz ott az új Országgyűlésben

Rogán Antal, Kövér László, Selmeczi Gabriella, Kubatov Gábor és még sokan mások: egy sor ismert fideszes nem lesz ott az új Országgyűlésben

Gulyás Gergely, aki a május 9-én megalakuló új Országgyűlésben a Fidesz-frakció vezetője lesz, közzétette a Fidesz-frakció névsorát. Orbán Viktor kormányfő, Kósa Lajos és Bánki Erik már korábban bejelentette, hogy nem veszi fel a mandátumát, mint ahogy a KDNP vezérkara, így Semjén Zsolt sem – de most kiderült, hogy még egy sor ismert név hiányozni fog a parlamenti padsorokból. Összeállítottuk a nagy hiányzók névsorát.

Igazi „nagyágyúk” távoznak a Parlamentből – íme az üzenetük, és a reakciók

Orbán Viktor, a Fidesz–KDNP listavezetője, leköszönő miniszterelnök visszaadja a választáson elnyert mandátumát. A KDNP vezetői, köztük Semjén Zsolttal, sem ülnek be a parlamentbe, mint ahogy a Fideszből Kósa Lajos és Bánki Erik sem.
Súlyos csapás érte a Krímet, Dobropillja komoly nyomás alá került - Híreink az ukrán frontról hétfőn

Súlyos csapás érte a Krímet, Dobropillja komoly nyomás alá került - Híreink az ukrán frontról hétfőn

A háború eddigi egyik legsúlyosabb támadása érte az orosz megszállás alatt álló Krímet: az ukrán haderő egy nap alatt több mint 200 drónt indított a félsziget ellen. Az orosz erők nagy erőkkel támadják Dobropillját Zaporizzsja megyében, az ukrán Deepstate térkép be is satírozta a térséget szürkével, ami azt jelenti, hogy lehet, hogy elveszett a település. Trump nemrég arról beszélt egy interjúban: nem igaz, hogy teljesen borultak volna a béketárgyalások, rendszeres kontaktban van Ukrajna és Oroszország vezetésével is. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború hétfői eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×