Infostart.hu
eur:
384.43
usd:
328.32
bux:
121308.37
2026. január 21. szerda Ágnes
Összetört rendőrautó és kisiklott villamos, miután összeütköztek Miskolc belvárosában 2023. április 24-én. A balesetben senki nem sérült meg.
Nyitókép: MTI/Vajda János

Nagy volt a baj Miskolcon, rendőrautó ütközött villamossal – fotók

A villamos ki is siklott.

Rendőrautó és villamos ütközött össze Miskolc belvárosában, a villamos kisiklott.

Dobi Tamás, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense elmondta, a balesetben, amely kora délután történt, nem sérült meg senki.

Miskolc, 2023. április 24.
Kisiklott villamos, miután rendőrautóval ütközött 2023. április 24-án. A balesetben senki nem sérült meg.
MTI/Vajda János
Kisiklott villamos, miután rendőrautóval ütközött 2023. április 24-án. A balesetben senki nem sérült meg. MTI/Vajda János

A rendőrautó egy Tiszai pályaudvar felé haladó villamossal ütközött össze, amely a baleset következtében letért a pályájáról.

Miskolc, 2023. április 24.
Rendőri helyszínelés Miskolc belvárosában, ahol kisiklott egy villamos, miután rendőrautóval ütközött 2023. április 24-án. A balesetben senki nem sérült meg.
MTI/Vajda János
Rendőri helyszínelés Miskolc belvárosában, ahol kisiklott egy villamos, miután rendőrautóval ütközött 2023. április 24-án. A balesetben senki nem sérült meg. MTI/Vajda János

Címlapról ajánljuk
Varga-Bajusz Veronika: ezek a leggyakoribb hibák a felsőoktatási felvételi beadásakor

Varga-Bajusz Veronika: ezek a leggyakoribb hibák a felsőoktatási felvételi beadásakor

December közepén indult a 2026 őszén kezdődő felsőoktatási képzések felvételi eljárása a felvi.hu oldalon. Bizonyos hibák gyakran előfordulnak a kitöltéskor, ezekről is beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában Varga-Bajusz Veronika, a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×