Infostart.hu
eur:
385.04
usd:
328.45
bux:
0
2026. január 21. szerda Ágnes

Baleset miatt több sáv nem járható az M5-ös autópályán Kecskemétnél

Több sáv nem járható az M5-ös autópályán Kecskemétnél, mert egy balesetben jelentős mennyiségű törmelék zúdult az útra - közölte az Útinform péntek este a honlapján.

Azt írták: az autópályán Lajosmizse és Kecskemét között egy személyautó és egy kisteherautó ütközött.

A balesetben szétszóródott törmelék több sávot is elfoglal, emiatt a 76-os kilométernél a Röszke felé vezető oldalon csak a leállósávon, Budapest felé pedig a külső- és a leállósávon halad a forgalom - közölték.

Címlapról ajánljuk

Az ENSZ drága konkurenciáját szervezi Donald Trump – Németország kivár

Németországra is számít az amerikai elnök abban a „béketanácsban”, amelyet első lépésben a gázai konfliktus megoldására, hosszabb távon az ENSZ felváltására kíván létrehozni. A német kormány még nm döntött arról, hogy elfogadja-e az invitálást, mindenesetre Friedrich Merz kancellár szerdán a davosi világgazdasági fórumon erről is tárgyalni akar Donald Trumppal.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×