Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 7. szombat Tamás
Nyitókép: Pixabay

Újra jön a meleg idő

Csütörtök reggelre - elsősorban a Dunántúlon - a pára, köd nehézséget okozhat a közlekedésben. Napközben 8-13 fok valószínű. Felmelegedés kezdődik, 20 fokok is lesznek.

Csütörtök délelőtt országszerte kissé vagy közepesen felhős lesz az ég, az északi megyékben lesz a legtöbb napsütés. Csak a Tiszántúlon és a délnyugati határszélen lehet elvétve kisebb eső.

Az északi, északkeleti szél az Észak-Alföldön időnként megélénkül.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 8 és 13 fok között valószínű

- áll az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzésében.

Hétvége

Pénteken változóan napos-felhős, de csapadékmentes időre számíthatunk, ugyanakkor reggelre foltokban pára, köd ismét kialakulhat. A Dunántúlon élénk, olykor akár erős lehet a déli-délkeleti szél. Délután 9-13 fok valószínű az Időkép szerint.

Szombaton csak elszórtan, vasárnap többfelé alakulhat ki eső, futó zápor. A délies szelet élénk, erős, vasárnap nyugaton akár viharos lökések is kísérhetik.

Melegszik az idő, szombaton 10-16, vasárnap már 12-20 fok közötti maximumokra van kilátás.
Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
Már nem kell sokat várni, és a mindennapjaink része lesz az a technológia, amivel a gondolatainkkal irányíthatunk

Már nem kell sokat várni, és a mindennapjaink része lesz az a technológia, amivel a gondolatainkkal irányíthatunk

Kína három-öt éven belül a gyakorlatban is bevetheti az agy-számítógép interfész (BCI) technológiát – véli az egyik vezető kínai szakértő. Peking az új ötéves tervében a BCI-t a jövő kulcsfontosságú stratégiai iparágai közé sorolta. Az ázsiai nagyhatalom gyors ütemben igyekszik felzárkózni az amerikai vetélytársakhoz, köztük Elon Musk Neuralinkjéhez.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×