Infostart.hu
eur:
364.71
usd:
309.9
bux:
0
2026. május 3. vasárnap Irma, Tímea

Hat személygépkocsi ütközött a 21-es főúton Apcnál

Hat személygépkocsi ütközött össze a 21-es főút apci elágazójánál pénteken, a balesetben hatan sérültek meg - közölte az MTI-vel a katasztrófavédelem.

Hárman súlyos, hárman pedig könnyű sérüléseket szenvedtek, a mentők valamennyiüket a hatvani kórházba szállították - mondta a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

Magyar Attila hozzátette: az egyik sérültet speciális feszítő-vágó eszközökkel szabadították ki az autóból a
A 21-es főút apci bekötőjénél teljes útzárat rendelt el a rendőrség.

Címlapról ajánljuk
Szűts Ildikó: kormányzati engedély kell a Gellért fürdő felújításához

Szűts Ildikó: kormányzati engedély kell a Gellért fürdő felújításához

Az új kormánytól kéri a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt., hogy hagyja jóvá a cég hitelfelvételét a Gellért fürdő felújítására – mondta el az InfoRádió Aréna című műsorában a vállalat vezérigazgatója. Hamarosan kiderülhet, lehet-e folytatni a Széchenyi felújítását, illetve át kell-e alakítani a BGYH fürdőinek 50 medencéjét egy kormányrendelet nyomán.

Érkezik végre eső, több napon is: mutatjuk az idejét

Kora nyárias idővel kezdődik május első hete, akár 28 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban, majd szerdán erős széllel lehűlés érkezik, és többfelé alakulhat ki zápor, zivatar. Péntektől ismét melegedés kezdődik, a változóan felhős időben jellemzően 25 fok körül alakulnak a csúcshőmérsékletek – derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből.
inforadio
ARÉNA
2026.05.04. hétfő, 18:00
Fodor Gábor
volt miniszter, a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×