Infostart.hu
eur:
385.25
usd:
328.64
bux:
121282.66
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén

MDF: nem irányíthatja az országot az, aki a válságot okozta

A Magyar Demokrata Fórum elnöke szerint Gyurcsány Ferencnek bocsánatot kell kérnie és le kell mondania, a Fidesznek pedig vissza kell hívnia szimpatizánsait az utcáról.

Dávid Ibolya az InfoRádióban azt mondta: egy normális demokráciában egy olyan beszéd után, mint amelyet Gyurcsány Ferenc májusban Balatonőszödön mondott, a miniszterelnöknek le kell mondania.

Hangsúlyozta: egy olyan bizalmi válságban, mint amilyenben most van Magyarország, nem irányíthatják az országot azok, akik miatt kialakult a válság.

Az ellenzéki elnök szerint a jelenlegi helyzetben a Fidesznek nem kellene megtartania a szombatra hirdetett rendezvényét.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.

Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Cseh Tibor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara külügyekért felelős alelnöke az InfoRádióban kedden elmondta, egy hete még semmi esélyt nem adott volna, hogy a gazdák nyomásgyakorlása eredményt hoz, de egy hét alatt jelentős változás történt az európai közvéleményben.
Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Hatottak a Donald Trump által belengetett vámfenyegetések és Grönland elfoglalásának megerősítése, a piacok nem fogadták jól, és ma is lefelé tartanak. Az európai lefordulás után egyre nagyobb az esés az amerikai részvénypiacokon, az emelkedést korábban vezető nagy tech papírok, az Nvidia, a Tesla, az Amazon, a Microsoft ma mind lefordultak. Közben gyengül a dollár, emelkednek az állampapírhozamok. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×