Infostart.hu
eur:
382.59
usd:
325.9
bux:
0
2025. december 12. péntek Gabriella

Hazamehet a klórmégezett gyerekek többsége

Két gyermek kivételével mindenkit hazaengedtek a szentesi kórházból azok közül, akik klórmérgezéssel kerültek az egészségügyi intézménybe kedden.

A szentesi Bugyi István Kórház gyermekosztályának orvosa elmondta: a két gyermeket megfigyelésre tartják bent, állapotuk jó, tüdejük rendben van.

Hetyei Erika szerint elképzelhető, hogy még szerdán ők is hazamehetnek.

Kedden délután Szentesen 18 embert - köztük 14 gyereket - vittek a Ligetfürdőből klórmérgezés gyanújával kórházba, további tíz embert a helyszínen láttak el a mentők.

A rendőrség szerint a megbetegedéseket az okozta, hogy a megengedettnél nagyobb koncentrációjú vegyszer került a strand egyik medencéjébe.

A rendőrség foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétsége miatt indított büntetőeljárást.

Címlapról ajánljuk

Moszkva: az oroszok nem érdekeltek karácsonyi vagy újévi tűzszünetben

Oroszország az ukrán válság hosszú távú rendezéséhez ragaszkodik, és nem érdekelt semmilyen fegyverszüneti megoldásban, beleértve az újévi és a karácsonyi fegyvernyugvást is – jelentette ki Marija Zaharova orosz külügyi szóvivő csütörtökön sajtótájékoztatón Moszkvában.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×