Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska
Nyitókép: Pexels.com

Példátlan dolgot produkáltak a mobilosok

Mind az Apple, mind a Google áruháza kimagasló időszakot zárt a második negyedévben.

A Sensor Tower új jelentése szerint 2020 második negyedévében az okostelefon-tulajdonosok közel 38 milliárd alkalommal töltöttek le alkalmazásokat. Ilyen magas számra korábban még sosem volt példa, gyakorlatilag rekordot döntött a negyedév – számolt be a 24.hu.

Mind az Apple, mind a Google áruháza kimagasló időszakot zárt: az App Store-ból letöltött 9,1 milliárd alkalmazás 22,6 százalékos növekedést jelent az előző év azonos időszakához képest, míg a Play áruház esetében 34,9 százalékos ugrás a 28 milliárdos letöltött alkalmazás. Összesítve 31,7 százalékkal nőtt a letöltött appok száma 2019. második negyedéve óta.

Az App Store letöltési listájának első helyezettje a Zoom lett, hiszen a járvány alatt minden korábbinál több felhasználó szorult rá a videóhívások bonyolítására. Az appot közel 94 millióan telepítették a második negyedévben. A Google Play áruházban 200 százalékot nőttek a Zoom letöltési számai 200 millióra.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×