Infostart.hu
eur:
387.08
usd:
331.82
bux:
117385.41
2026. január 13. kedd Veronika
Az angol  Jude Bellingham ünnepel, miután megszerezte csapata első gólját a németországi labdarúgó Európa-bajnokság C csoportjának első fordulójában játszott Szerbia-Anglia mérkőzésen Gelsenkirchenben 2024. június 16-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Christopher Neundorf

Műtétet hajtottak végre Jude Bellinghamen

Megoperálták a bal vállát Jude Bellinghamnek, a Real Madrid angol labdarúgójának.

A beavatkozásra azért volt szükség, mert a játékos régóta fájdalommal küzdött. A műtét a klub tájékoztatása alapján jól sikerült és a futballista hamarosan elkezdi a rehabilitációt.

Arról, hogy a 22 éves középpályásnak mennyi időt kell kihagynia, nem adtak tájékoztatást, de a spanyol média szerint akár három hónapos is lehet a kényszerpihenő. Ha ez tényleg így lesz, Bellingham nem állhat majd Thomas Tuchel szövetségi kapitány rendelkezésére az angolok szeptemberi világbajnoki selejtezőin, Andorra és Szerbia ellen.

A labdarúgó a vasárnap zárult klubvilágbajnokságon még játszott a Realban, amely 4-0-ra kikapott az elődöntőben a Bajnokok Ligája-győztes Paris Saint-Germaintől.

Címlapról ajánljuk

Nemzeti Sport Gála - Kós Hubert a férfi, Márton Luana a női győztes

A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).
inforadio
ARÉNA
2026.01.13. kedd, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
Kiderült, kik dolgozhatnak otthonról Magyarországon

Kiderült, kik dolgozhatnak otthonról Magyarországon

A cégek 27%-a biztosítja az otthoni munkavégzés lehetőségét legalább dolgozói egy részének a GKI felmérése szerint. A home office tehát Magyarországon stabil, de erősen szegmentált foglalkoztatási formává vált. Az otthoni munkavégzés elterjedtsége kiemelkedő a szolgáltató szektorban és szinte egyáltalán nem jellemző az építőiparra. Leginkább a nagyvállalatok élnek szívesen ezzel a foglalkoztatási formával, 83 százalékuk alkalmazza a távmunkát. A következő egy-két évben a vállalkozások háromnegyede nem szándékozik változtatni ezzel kapcsolatos gyakorlatán.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×