Infostart.hu
eur:
354.27
usd:
310.57
bux:
137668.63
2026. június 23. kedd Zoltán
2025. március 8-án készített kép Mohamed Szalahról, a Liverpool játékosáról az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott Liverpool FC - Southampton FC mérkőzésen Liverpoolban. A csapat április 11-i közleménye szerint Szalah 2027-ig meghosszabbította a nyáron lejáró szerződését.
Nyitókép: MTI/EPA/Adam Vaughan

Premier League - Szoboszlai csapattársa az Év játékosa a szakírók szerint

Mohamed Szalah, a Premier League-győztes Liverpool egyiptomi támadója lett a legjobb labdarúgó Angliában a szigetországi Futballszakírók Szövetségének (FWA) szavazásán.

A 32 éves támadó 2018 és 2022 után harmadszor érdemelte ki az elismerést. A szavazáson több mint 900 brit sportújságíró vett részt, Szalah a voksok 90 százalékát gyűjtötte be, megelőzve holland csapattársát, Virgil Van Dijkot, a svéd Alexander Isakot (Newcastle United) és az angol Declan Rice-t (Arsenal). A díj történetében ebben az évszázadban ez volt a legnagyobb arányú győzelem.

Szoboszlai Dominik csapattársa ebben a szezonban minden tétmérkőzést figyelembe véve eddig 49 találkozón 33 góllal és 23 gólpasszal segítette a Liverpoolt, amely a Ligakupában címvédőként a fináléban ugyan kikapott, de a Premier League-et magabiztosan nyerte meg, története során 20. alkalommal.

A labdarúgásban az FWA díja a legrégebbi egyéni elismerés, amelyet először 1948-ban adtak át.

Címlapról ajánljuk
Kulcsfontosságú, kétharmados ügyekben is döntött az Országgyűlés – itt a lista

Kulcsfontosságú, kétharmados ügyekben is döntött az Országgyűlés – itt a lista

A kormány sok feladatára tekintettel rendkívüli ülést tartott hétfő után kedden is az Országgyűlés, amelyen délelőtt elfogadták az előző nap tárgyalt törvényjavaslatokat.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
Tisza-kormány: megszavazták a médiatörvényt, gyökeresen átalakul a közmédia

Tisza-kormány: megszavazták a médiatörvényt, gyökeresen átalakul a közmédia

Kedden Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban rendezi meg Magyar Péter miniszterelnök a Visegrádi Négyek újraindított csúcstalálkozóját, ahol a lengyel, a cseh és a szlovák kormányfőt fogadja. A bejelentett ülésezési rend szerint folytatódik az Országgyűlés plenáris ülése is, amelynek napirendjén szerepelhet a referencia-kamatstop, a politikai hirdetések szabályozása és a közmédiára vonatkozó szabályok módosítása. A háttérben ott a hétfőn meghirdetett Tisztítótűz-művelet: társadalmi egyeztetésen a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló tervezet, és a 17. alaptörvény-módosítás is. Percről percre tudósítunk a fejleményekről.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×