Infostart.hu
eur:
385.44
usd:
331
bux:
122311.2
2026. január 19. hétfő Márió, Sára
Paksi szurkolók a labdarúgó MOL Magyar Kupa döntőjében, a Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzés előtt a Puskás Arénában 2024. május 15-én.
Nyitókép: Illyés Tibor

Ritkán játszik magyar magyar ellen a Puskásban - most ez jön

Indul a jegyértékesítés a labdarúgó Magyar Kupa döntőjére, a Ferencváros és a Paks feszül egymásnak.

Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.

A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának csütörtöki tájékoztatása szerint az idén megújult jegyértékesítési rendszerben lehet megvásárolni a belépőket a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, illetve a Szurkolói Klub alkalmazásában. A vásárláshoz alapszintű regisztráció szükséges, egy felhasználó egy tranzakciót hajthat végre, melynek során legfeljebb négy jegyet vehet meg, ezek közül egynek a saját nevére kell szólnia.

A Ferencváros drukkerei számára a Dózsa György út felőli oldalon a 126-138, a 227-238 és a 327-338 szektorokat, míg a Paks szurkolóinak a Stefánia út felőli oldalon a 101-113, a 203-214 és a 303-306 szektorokat jelölték ki. A jegyekhez csak interneten lehet hozzájutni, a helyszínen nem lesz jegyértékesítés.

A belépők négy különböző kategóriában, 3000 és 6000 forint közötti összegbe kerülnek.

A május 14-i találkozó 19 órakor kezdődik, a kapunyitás két órával korábban lesz.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Jelentős esésekkel indul a hét az európai tőzsdéken, miután hétvégén Donald Trump vámokkal fenyegette meg azokat az európai országokat, amelyek az útjába állnak Grönland megszerzésében. A német és a francia tőzsde 1 százalék feletti mínuszban áll és az ázsiai részvénypiacokon is többségében eséseket lehetett reggel látni, itt egy kínai GDP-adat is mozgatta a hangulatot. A kockázatkerülés érződik a nyersanyagpiacokon és a kriptovalutáknál, az arany és az ezüst új csúcsra ment, a bitcoin és az ether viszont jelentősebb esést mutat. Az amerikai tőzsdéken ma nincs kereskedés Martin Luther King napja miatt, így innen nem érkezik ma iránymutatás. A héten a világ szeme Davoson van, ma kezdődik a Világgazdasági Fórum, itthon pedig a Mollal kapcsolatban érkeztek hírek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×