Vendel

magyar kupa

2021.05.16. 20:08

Megvédte címét a Győr Veszprémben

A Győri Audi ETO KC megvédte címét a női kézilabda Magyar Kupában, mivel 29-23-ra legyőzte a Debrecen csapatát a fináléban a veszprémi négyes döntő második, vasárnapi játéknapján.
2021.05.16. 18:02

Bronzérmesek a Ferencváros női kézisei

A Ferencváros 28-21-re legyőzte a Kisvárda csapatát a női kézilabda Magyar Kupa bronzmérkőzésén a veszprémi négyes döntő második, vasárnapi játéknapján.
2021.05.04. 13:08

Elkerül Budapestről a Fed-kupa-döntő

A nemzetközi szövetség (ITF) közölte, hogy új helyszínt keres a női tenisz Billie Jean King Kupa (korábbi nevén Fed-kupa) idei döntőjének, amelyet a koronavírus-járvány miatt kétszer halasztottak el.
2021.05.03. 19:53

Kastrati góljával az Újpest nyerte a Magyar Kupát

Az Újpest nyerte a Magyar Kupát, miután Kastrati góljával a hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a kiállítás miatt két játékosát is elveszítő MOL Fehérvárt. Így a lila-fehérek léphetnek ki a nemzetközi porondra.
2021.04.15. 21:06

A Fehérvár jutott a kupadöntőbe

A MOL Fehérvár FC hátrányból fordítva 2-1-re győzött az MTK Budapest vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében.
2021.04.12. 21:58

Már van is egy trófeája a Veszprémnek

A Telekom Veszprém 28. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát, mivel 28–26-ra nyert a legutóbbi győztes MOL-Pick Szeged ellen a szigetszentmiklósi négyes döntő fináléjában.