Huba

magyar kupa

2019.05.25. 13:11

A kupadöntővel zárul ma este a hazai klubfutball-idény

Amióta – 2017 májusában – a Bp. Honvéd egy hívei számára feledhetetlen "bajnoki döntőben" 1-0-ra legyőzte az akkor még Videotonnak nevezett székesfehérvári csapatot, nem sok babér termett a kispestieknek a nagy rivális ellen. Most megint egy trófeát eldöntő meccs vár a két csapatra, ezúttal semleges helyszínen, a Groupama Arénában.
2019.04.24. 17:13

A Budapest Honvéd kettős győzelemmel kupadöntős

A Budapest Honvéd kettős győzelemmel jutott a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába, ugyanis 2-1-es hazai sikerét követően idegenben 3-0-ra múlta felül a másodosztályú Soroksárt az elődöntő szerdai visszavágóján.
2019.04.23. 21:58

Döntőben a Vidi

Debrecenben is nyert, így kettős győzelemmel jutott a labdarúgó Magyar Kupa döntőjébe a Vidi.
2019.04.07. 17:03

A Balatonfüredé a Magyar Kupa bronzérme

A Balatonfüred egy góllal legyőzte a Dabast a férfi kézilabda Magyar Kupa bronzmérkőzésén a debreceni Főnix Csarnokban zajló négyes döntő vasárnapi játéknapján.
2019.04.06. 17:24

Ismét Szeged-Veszprém döntő lesz

A bajnok Szeged hét góllal legyőzte a Balatonfüred csapatát a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében, a debreceni Főnix Csarnokban zajló négyes döntő első, szombati játéknapján.
2019.04.06. 15:06

Döntőben a címvédő Veszprém

A címvédő Veszprém 22 góllal legyőzte a Dabast a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében, a debreceni Főnix Csarnokban zajló négyes döntő első, szombati játéknapján.
2019.02.18. 19:22

Elkerülte egymást a Győr és az FTC

Elkerülte egymást a címvédő Győri Audi ETO KC és a Ferencváros csapata a női kézilabda Magyar Kupa elődöntőjének hétfői sorsolásán.
2019.02.17. 18:46

Megvédte címét a Nyíregyháza

A nyírségiek történetük során nyolcadszor nyerték meg a kupát, ehhez most a Békéscsabát győzték le 3-0-ra a női röplabda Magyar Kupában.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.