Ipoly

paks

2022.08.05. 22:45

Két forduló után nyeretlen és veretlen a Vasas

A Vasas 2-2-es döntetlent játszott otthon a Pakssal a labdarúgó OTP Bank Liga 2. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. A Vasas közel hat év után játszott újra élvonalbeli bajnokit a Fáy utcában.
2022.05.11. 22:21

Sztanyiszlav Csercseszov: fontos győzelem volt

A bajnok Ferencváros nyerte a labdarúgó MOL Magyar Kupa 2021/22-es kiírását, mivel 3-0-ra legyőzte a Paks csapatát szerdán a Puskás Arénában rendezett döntőben.
2022.04.19. 22:02

Klubtörténelmet írt a Paksi FC

A Paksi FC története során először játszhat a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjában, ugyanis kedden a négy között hazai pályán 3-0-ra legyőzte a címvédő Újpestet.
2022.04.16. 19:02

Visszatalált régi önmagához a Paks

A házigazda Paks négygólos győzelmet aratott a sereghajtó MTK Budapest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának szombati játéknapján.
2022.04.10. 17:04

Tovább menetel az Újpest

Az Újpest 3-1-re nyert a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának vasárnapi játéknapján.