Infostart.hu
eur:
358.23
usd:
306.01
bux:
131071.24
2026. május 13. szerda Imola, Szervác
Chema Rodríguez, a magyar válogatott szövetségi kapitánya (b) és Hanusz Egon a Magyarország - Szerbia férfi kézilabda világbajnoki felkészülési mérkőzésen a szegedi Pick Arénában 2025. január 10-én. Magyarország-Szerbia 28-23.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

A magyaroknak legjobb eredmény született az osztrák-észak-macedón meccsen

29-29 a férfi kézilabda-vb középdöntős csoportjában, abban, amelyben a magyar válogatott is érdekelt. Este magyar-francia, a papírforma szerint a tét a csoport első helye.

Ausztria 29-29-es döntetlent játszott Észak-Macedóniával a férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjének első fordulójában, a magyar érdekeltségű varasdi csoportban, kedden.

Az észak-macedónok pontszerzést jelentő gólját Filip Kuzmanovszki lőtte az utolsó másodpercben. A Szeged osztrák balszélsője, Sebastian Frimmel ötször volt eredményes.

Eredmények:

középdöntő, 1. forduló:

I. csoport (Herning):

Svájc-Tunézia 37-26 (20-11)

II. csoport (Varasd):

Észak-Macedónia - Ausztria 29-29 (13-14)

A csoportok első két helyezettje jut a negyeddöntőbe.

alsóházi rájátszás, 1. forduló, I. csoport (Porec):

Kuvait-Guinea 26-24 (15-11)

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.05.14. csütörtök, 18:00
Kuzmányi István
diakónus, a Magyar Kurír és az Új Ember főszerkesztője
Amerikai katonák mennek Ukrajnába, összeomlóban az oroszok a fronton – Híreink az orosz-ukrán háborúról szerdán

Amerikai katonák mennek Ukrajnába, összeomlóban az oroszok a fronton – Híreink az orosz-ukrán háborúról szerdán

Az ukrán RBK hírügynökség számolt be arról, hogy az Egyesült Államok védelmi minisztériuma amerikai katonákat küld Ukrajnába, hogy fontos ismereteket sajátítsanak el. Az Institute for the Study of War (ISW) amerikai agytröszt az orosz-ukrán háború kezdetei óta gyűjti az adatokat minden hónap eredményeiről. A legfrissebb számok nem mutatnak jól az oroszok számára – írja az EuroMaidan Press. Ezzel szemben a felek álláspontjait ismerő források szerint már sem Oroszország, sem Ukrajna nem látja értelmét az amerikai közvetítésű béketárgyalások folytatásának. Vlagyimir Putyin orosz elnök a katonai megoldásra helyezi a hangsúlyt, miközben egyre romlanak Moszkva kilátásai - közölte a Financial Times.Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×