Infostart.hu
eur:
384.89
usd:
328.51
bux:
121282.66
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén
Luxembourg, 2017. november 9.Szélesi Zoltán, a magyar labdarúgó-válogatott megbízott szövetségi kapitánya a Luxemburg - Magyarország barátságos mérkőzés kezdetén a luxembourgi Josy Barthel stadionban 2017. november 9-én. (MTI/EPA/Julien Warnand)
Nyitókép: MTI/EPA/Julien Warnand

Változott Szélesi Zoltán U21-es kapitányi bemutatkozásának helyszíne

A Bozsik Aréna helyett az Új Hidegkuti Nándor Stadionban mutatkozik be.

A magyar szövetség (MLSZ) közösségi oldalának tájékoztatása szerint a Moldova elleni felkészülési mérkőzésnek azért kellett új helyszínt találni, mert "a Bozsik Aréna gyepe jelenleg nincs megfelelő állapotban ahhoz, hogy megrendezzék rajta a találkozót".

A magyar utánpótlás-válogatott, melynek kispadján ezen az összecsapáson mutatkozik be a Gera Zoltán helyére kinevezett szövetségi edző, Szélesi Zoltán, a jövő keddi, kazahok elleni idegenbeli Európa-bajnoki selejtezőre készül. A felkészülési mérkőzés 18 órás kezdési időpontja nem változott.

Szélesi Zoltán kerete sérülések miatt több helyen is változott:

„Katona Bálint, Vas Gábor és Komáromi György már nem is érkezett meg Telkibe, Tóth Milán, valamint Gruber Zsombor pedig nem teljesen egészségesen csatlakozott a kerethez, utóbbi már elhagyta a tábort, előbbi játéka kérdéses csütörtökön. Szélesi Zoltán a debreceni Vajda Botondot, a diósgyőri Jurek Gábort és a kispesti Eördögh Andrást hívta utólag a keretbe” – áll az MLSZ közleményében.

Címlapról ajánljuk
Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Cseh Tibor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara külügyekért felelős alelnöke az InfoRádióban kedden elmondta, egy hete még semmi esélyt nem adott volna, hogy a gazdák nyomásgyakorlása eredményt hoz, de egy hét alatt jelentős változás történt az európai közvéleményben.

Formálódik Donald Trump béketanácsa – és az is, kik akarnak részt venni benne

Az amerikai elnök 60 országot hívott meg a gázai béketanácsba, de állandó tagságot csak bizonyos feltételekkel lehet kapni. A kazah, az üzbég és a fehérorosz elnök mellett Orbán Viktor is üdvözölte a kezdeményezést, Oroszország, Lengyelország és Izrael még kivár, a francia államfő viszont egyértelműen közölte, hogy a jelenlegi feltételekkel nem csatlakoznak a testülethez.
Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Hatottak a Donald Trump által belengetett vámfenyegetések és Grönland elfoglalásának megerősítése, a piacok nem fogadták jól, és ma is lefelé tartanak. Az európai lefordulás után egyre nagyobb az esés az amerikai részvénypiacokon, az emelkedést korábban vezető nagy tech papírok, az Nvidia, a Tesla, az Amazon, a Microsoft ma mind lefordultak. Közben gyengül a dollár, emelkednek az állampapírhozamok. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×