Infostart.hu
eur:
354.61
usd:
311.3
bux:
138960.19
2026. június 23. kedd Zoltán
Huszti Szabolcs, a Debrecen edzője a labdarúgó OTP Bank Liga 10. fordulójában játszott Debreceni VSC - Puskás Akadémia mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2021. október 24-én. A Puskás Akadémia 3-0-ra győzött.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Átbeszélték, hogy ki legyen az edző a fehérvári focistáknál

Huszti Szabolcs marad a tavaszi szezonban a MOL Fehérvár edzője.

A csakfoci.hu információi szerint az utolsó őszi bajnoki mérkőzés után egyeztettek a korábbi válogatott játékossal, aki eddig ideiglenes edző volt a klubnál.

A 39 éves trénerrel öt bajnokin kétszer nyert, kétszer döntetlent játszott, egyszer kikapott az együttes a bajnokságban, míg a MOL Magyar Kupából a Puskás Akadémiával szemben kiesett. A fehérváriak jelenleg a nyolcadik helyen állnak a bajnokságban.

Címlapról ajánljuk

Megszavazta az Országgyűlés: búcsú a védett üzemanyagártól

Az Országgyűlés döntött a védett üzemanyagár kivezetését tartalmazó törvényjavaslatról. Előzőleg elfogadták a vizsgálóbizottságok megerősítését és a korrupcióellenes 110 oldalas csomagot is, benne a vagyonnyilatkozatok szigorításával és a kekvák megszüntetésével.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
Elkezdték ütni a forintot, folytatódik a lejtmenet

Elkezdték ütni a forintot, folytatódik a lejtmenet

A hétfői gyengülés után kedden is nyomás alatt a forint: a magyar deviza a nyitás óta tovább veszített értékéből, az euró már 353, a dollár 309 forint közelében jár. A hangulatot továbbra is az erős dollár és a közel-keleti helyzet kettőssége határozza meg – az amerikai jegybank szigorúbb hangvétele magasan tartja a kamatvárakozásokat, miközben az iráni konfliktus körüli bizonytalanság sem oldódott. Délután újabb katalizátor érkezik a forint piacára, ugyanis jön az MNB kamatdöntő ülése.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×