Infostart.hu
eur:
379.45
usd:
319.88
bux:
129447.89
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia

A Barcelona vezetőedzője megfertőződött a koronavírussal

A válogatott Hanga Ádámot is foglalkoztató Barcelona kosárlabdacsapatának vezetőedzője, Sarunas Jasikevicius, és segítője, Darius Maskoliunas megfertőződött a koronavírussal, ezért elmarad a katalán csapat Gipuzkoa elleni, vasárnapi bajnoki mérkőzése.

A klub honlapjának beszámolója szerint mindkét edző tünetmentes, ennek ellenére hatósági házi karanténba kerültek.

Szombaton a CSZKA Moszkva csapata arról számolt be, hogy három játékosának lett pozitív a teszteredménye. Az orosz együttes csütörtökön Barcelonában játszott Euroliga-mérkőzést, ám a három érintett kosárlabdázó egyike sem szerepelt azon a találkozón.

Címlapról ajánljuk

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×