Infostart.hu
eur:
377.44
usd:
318.46
bux:
124389.48
2026. február 16. hétfő Julianna, Lilla
Lando Norris, a McLaren brit versenyzője a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Orosz Nagydíjának harmadik szabadedzésén a Szocsi Autodrom versenypályán 2019. szeptember 28-án, a futam előtti napon.
Nyitókép: MTI/EPA/Zurab Kurcikidze

Meghosszabbították a fejlesztési tilalmat a Forma-1-ben

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) világtanácsának döntését kedden hozták nyilvánosságra.

Ezek alapján 35-ről 63 napra nyújtották azt az időszakot, amikor tilos a versenyautók alkatrészeinek fejlesztése. Az istállók 50 nap után kérvényezhetik, hogy legfeljebb tíz munkatársuk - szigorúan otthonról dolgozva - ismét tevékenykedhessen a hosszú távú projekteken.

A motorszállítók esetében 35-ről 49 napra hosszabbították a kényszerpihenőt. Náluk 36 nap után kezdhetnek el - engedéllyel - dolgozni néhányan.

A nyári szünetet a világjárvány miatt hozták korábbra és hosszabbították meg.

Az idei szezonból egyelőre még egyetlen futamot sem tudtak lebonyolítani, a jelenlegi terv az, hogy július 5-én, Ausztriában rendezik majd az első versenyt, de nézők nélkül.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor és Marco Rubio is a magyar–amerikai kapcsolatok aranykoráról beszélt a közös sajtótájékoztatón

„Donald Trump támogatja Önt és a magyarokat, bármilyen helyzetben, nagyon szívesen segítséget nyújtunk, ha pénzügyekről is van szó. A novemberi látogatáson felfüggesztettük a szankciókat az orosz energia ügyeiben, mivel támogatjuk az Ön erőfeszítéseit. Az Egyesült Államok elismeri Orbán Viktor erőfeszítéseit a béke ügyében is” – mondta Marco Rubio amerikai külügyminiszter az Orbán Viktorral közös sajtótájékoztatóján a Karmelita kolostorban.
inforadio
ARÉNA
2026.02.16. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×