394.61
369.74
65742.4
2024. április 18. csütörtök Andrea, Ilma
A magyar csapat, szemben Angyal Dániel (k) és Jansik Szilárd (j) a férfi vízilabda torna negyeddöntőjében, a Magyarország - Ausztrália mérkőzésen a 18. vizes világbajnokságon a dél-koreai Kvangdzsuban 2019. július 23-án. A magyar válogatott 10-9-re győzött.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Az olaszokkal játszik az elődöntőben a magyar pólóválogatott

Az utolsó keddi negyeddöntőben egy góllal nyertek a görögök ellen a vizes vébén.

A magyar férfi vízilabda-válogatott Olaszországgal találkozik majd a csütörtöki elődöntőben a kvangdzsui olimpiai kvalifikációs világbajnokságon.

Az utolsó keddi negyeddöntőben az olaszok közepes teljesítménnyel, 7-6-ra múlták felül a görögöket, akik a folytatásban az 5-8. helyért játszhatnak, első ellenfelük Ausztrália lesz.