Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 7. szombat Tamás

Sorsdöntő meccs vár a hokiválogatottra - sportműsor

Folytatódik a budapesti divízió I/A-s jégkorong-világbajnokság, indul a női kosárlabda-bajnokság döntője, az elődöntőket rendezik az Európa Ligában.

M4 Sport

12.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

17.40: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Atomerőmű KSC Szekszárd-Sopron Basket

19.45: Labdarúgás, női Magyar Kupa, döntő, DVTK-Ferencváros

Sport 1

18.15: Jégkorong, divízió I-es vb, Lengyelország-Magyarország

Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

20.00: Darts, Premier League, Manchester

Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2

16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 2. szakasz

Digisport 1

11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Marseille-Salzburg

Digisport 2

11.30 és 14.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Zalgiris Kaunas-Olimpiakosz

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Baskonia-Fenerbahce

Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

20.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Atlético Madrid

Címlapról ajánljuk
Európa mozgolódik: sorkatonaság és haderőfejlesztés a háborúk árnyékában

Európa mozgolódik: sorkatonaság és haderőfejlesztés a háborúk árnyékában

Az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzésében annak járt utána, hogy öt uniós tagállamban hogyan befolyásolja a munkaerőpiacra lépést és milyen társadalmi megítélése van a sorkatonaságnak. A fegyveres konfliktusok, geopolitikai kihívások egyre több európai országot sarkallnak arra, hogy visszavezessék a sorkatonai szolgálatot, illetve komoly haderőfejlesztések is indultak az utóbbi időben a kontinensen. A tanulmány szerzői, Szigethy-Ambrus Nikoletta és Erdélyi Dóra az InfoRádió Trendfigyelő című műsorában beszéltek a részletekről.

Szijjártó Péter: Ukrajna mindent egy lapra tesz fel, hogy ukránbarát magyar kormány legyen

A honvédség gépével, de bérelt utasszállítókkal is hozza haza a külügy az iráni háború miatt külföldön rekedt magyarokat. Az elmúlt napokban az ukránok bemutatkoztak, kiderült, milyenek is valójában – erről is beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában Szijjártó Péter. A külgazdasági és külügyminiszter vázolta azt is, meddig eszkalálódhat a magyar-ukrán feszültség, illetve hogy milyen megoldással igyekeznek minimálisra csökkenteni a hazánkkal szembeni zsarolási potenciált a kőolaj ügyében.
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
Megint elszállt az olajár - Ütötték a tőzsdéket

Megint elszállt az olajár - Ütötték a tőzsdéket

A héten a közel-keleti háború nyomta rá a bélyegét a tőkepiaci hangulatra, főleg az energiaárak megugrása miatt, amelyek inflációs és növekedési kockázatokat hordoznak magukban. Európában ugyan emelkedéssel indult a nap, azonban az olajár hirtelen megugrása újabb lefordulást hozott. Délutánra az európai és az amerikai tőzsdéken is csúnya esés alakult ki, a magyar piac is komoly nyomás alá került.  Itthon az OTP-re figyelnek a befektetők, a bankcsoport hajnalban tette közzé negyedéves számait: a negyedéves profit ugyan elmaradt a várttól, amire nem sűrűn van példa, de azért nagy dráma nincs, egész évben így is meglett a rekorderedmény. A rossz nemzetközi hangulat mellett viszont az OTP is jelentős mínuszban zárt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×