368.24
66117.87
2024. április 24. szerda György

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Hozta a "kötelezőt" az OSC

Az OSC nyert a vendég Nice ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó előtti fordulójában, így van még esélye arra, hogy ott legyen a hatos döntőben.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 9. forduló:

A csoport:

A-Híd OSC-Újbuda - Nice (francia) 11-9 (3-2, 3-2, 2-2, 3-3)

a magyar csapat gólszerzői: Bátori 4, Nikic, Zalánki 2-2, Gór-Nagy, Salamon, Seman

Az újbudai csapatnak mindenképpen szüksége volt a győzelemre ahhoz, hogy maradjon esélye az utolsó fordulóra a Final Sixbe jutást illetően, különösen azután, hogy az előtte álló, jelenleg harmadik Brescia Berlinben nyert a Spandau ellen.

A magyar együttes le is gyűrte szerdai ellenfelét, de nem könnyen. Az első és a második negyedet 3-2-re nyerte meg, majd két döntetlennel zárult játékrész következett.