Infostart.hu
eur:
363.43
usd:
315.09
bux:
150022.25
2026. augusztus 14. péntek Marcell

Beckenbauer elégedett

Eddig maradéktalanul elégedett a 18. labdarúgó-világbajnokság szervező bizottságának elnöke. Franz Beckenbauer az öt napja tartó tornáról azt mondta: mindenki együtt dolgozik a sikerért.

Franz Beckenbauer, aki játékosként és szövetségi kapitányként is nyert világbajnokságot, hangsúlyozta: minden mérkőzést megnéz, helikopteren utazik a színhelyek között.

A vébé szervezőbizottságának elnöke hangsúlyozta: nagyszerű az országban és a stadionokban uralkodó hangulat, minden békés, komolyabb incidensek eddig nem történtek.

Franz Beckenbauer szerint a német csapat optimizmust meríthet az esélyesnek tartott csapatok eddigi fellépéseiből.

"Senkitől sem kell félnünk, csapatunk mindenkivel képes lépést tartani, ez a csapat bárkit meg tud verni" - nyilatkozta a szakember, aki egyedül az afrikai csapatok eddigi szereplését sajnálja.

Németország legközelebb szerdán lép pályára Lengyelország ellen Dortmundban, majd június 20-án Ecuador ellen Berlinben.

Címlapról ajánljuk
Ez már nem csak a hajósok problémája: mindenkit érinthet a Duna drámai vízszintje

Ez már nem csak a hajósok problémája: mindenkit érinthet a Duna drámai vízszintje

Minden európai folyón gondot okoz az alacsony vízállás, az áruszállítás szempontjából fontos Rajna és Duna legnagyobb részén gyakorlatilag ellehetetlenült a teherhajózás – mondta el az InfoRádióban a Magyar Belvízi Fuvarozók Szövetségének elnöke. Bencsik Attila hangsúlyozta: csak azokon a folyószakaszokon tudnak közlekedni a hajók, ahol vízlépcsőt építettek.
inforadio
ARÉNA
2026.08.14. péntek, 18:00
Major Róbert
rendőr ezredes, egyetemi docens, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem RTK Közbiztonsági Tanszékének vezetője
Lángokban a legnagyobb dunai kikötő, Zelenszkij egy titokzatos tervről beszélt - Híreink az orosz-ukrán háborúról csütörtökön

Lángokban a legnagyobb dunai kikötő, Zelenszkij egy titokzatos tervről beszélt - Híreink az orosz-ukrán háborúról csütörtökön

Az éjszaka folyamán Oroszország támadást hajtott végre az izmajili kikötő területén Odessza megyében, károkat és tüzet okozva - közölték az ukrán hatóságok a Reuters szerint. A román határ közelében fekvő Izmajilben található Ukrajna legnagyobb Duna menti kikötője, amely gabonát és egyéb árukat kezel. Kijevnek és a nemzetközi partnereinek van egy közös terve arra, hogy Moszkvát a háború befejezésére kényszerítsék - jelentette ki Volodimir Zelenszkij ukrán államfő tegnap. Zelenszkij szerint a terv a Vlagyimir Putyin orosz elnökre nehezedő nyomáson alapszik - írja a Kyiv Independent. Cikkünk folyamatosan frissül.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×