Infostart.hu
eur:
355.84
usd:
312.76
bux:
139468.07
2026. július 1. szerda Annamária, Tihamér

A gyorsan kiesők sem járnak rosszul

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség kiemelkedő pénzdíjakat ajánlott fel a pénteken kezdődő németországi világbajnokságon szereplő csapatoknak.

Természetesen az aranyérmes jár a legjobban: a győztes az érmek és a kupa mellett 15,6 millió euróval lesz gazdagabb.

A finálét elvesztő csapat csalódását ezúttal 14,6 millióval igyekeznek tompítani, míg az elődöntoben búcsúzó gárdák 13,9 millió eurót kapnak.
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség bőkezűségére jellemző, hogy a csoportkör után búcsúzó együtteseknek is jut 3,9 millió euró, azaz mintegy 1 milliárd forint.

A nemzetközi szövetség a pénzdíjakon felül magára vállalja a vébén résztvevő csapatok útiköltségét is.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: Vucic elnök valahogy vissza fog térni Szerbiában, a helyzet nem lesz kevésbé feszült a lemondásával

Szakértő: Vucic elnök valahogy vissza fog térni Szerbiában, a helyzet nem lesz kevésbé feszült a lemondásával

Aleksandar Vucic szerb elnök a hétvégén egy belgrádi rendezvényen bejelentette, hogy néhány héten belül lemond – de ezzel nem tűnik el a politikából, épp ellenkezőleg: valószínűleg miniszterelnökként akarja majd tovább irányítani a folyamatokat az országban, ahol másfél éve folyamatosak a tüntetések. Zsivity Tímea szakértő segített értelmezni a helyzetet az InfoRádióban.

Lecsaptak a durva viharok, itt a figyelmeztetés is – videók, képek

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét – közölte a katasztrófavédelem a honlapján. A lakossági képek, videók tanúsága szerint hatalmas esőkkel, jégveréssel, légzuhataggal érkezett a lehűlés.
inforadio
ARÉNA
2026.07.02. csütörtök, 18:00
Vasas Gábor
a HUN-REN Balatoni Limnológiai Kutatóintézet főigazgatója
Új történelmi csúcson járt az OTP!

Új történelmi csúcson járt az OTP!

Az ázsiai tőzsdéken többnyire pluszos kereskedést láthattunk ma reggel, ezt követően viszont Európában mérsékelt esés bontakozott ki, és az amerikai indexek is csökkenésekkel zártak, pedig a Dow még csúcsot is döntött napközben. A magyar tőzsde a délelőtti emelkedést követően lefordult a nap második felében, de az OTP ma is új történelmi csúcsra ment. A dollár elmúlt napokban látott erősödésének hatására erős nyomás alá kerültek a nemesfémek is, az esés pedig szerdán reggel is folytatódott, napközben azonban látványos fordulat figyelhető meg.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×