Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska
Nyitókép: Pexels.com

Újabb különös haláleset: több emeletnyit zuhant az orosz vezető

Az egyetem kivizsgálja a balesetet.

Meghalt Anatolij Gerascsenko, a Moszkvai Repülési Intézet korábbi rektora. Az egyetem közölte, bizottságot állítanak fel a baleset kivizsgálására – írja a 444.hu a Business Insidert idézve.

A Moszkvai Repülési Intézet közleménye szerint a 72 éves férfi, aki 2007 és 2015 között volt az egyik legfőbb orosz mérnökképző rektora, az utóbbi időben pedig utódja tanácsadójaként dolgozott, balesetben vesztette életét.

Az orosz Izvesztyija úgy értesült, hogy Gerascsenko „jelentős magasságból esett le” és „több emeletnyit zuhant” az egyetem egyik lépcsőházában. A mentők már holtan találták.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×