Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil

Vajon az utazási irodák mikor emelnek árat?

A forint árfolyamesése drágítja a külföldi utakat. Az utazási irodák egy darabig ugyan "lenyelik" a veszteséget, de egy szinten túl emelik áraikat.

A Vista utazási iroda gazdasági igazgatója az InfoRádióban azt mondta: minden utazásszervezőnek fel kell tüntetnie a katalógusában, hogy az árakat milyen valutaárfolyamig képes tartani.

A Vista 280 forintos euró esetében változtat az árakon - közölte Mohácsi Péter.

Ez azonban nem érinti azokat, akik már a teljes részvételi díjat kifizették, náluk nem emelhetnek az utak szervezői.

Azoknak, akik csak az előleget tették le, elképzelhető, hogy drágább nyaralással kell számolniuk, mint amennyit korábban az útra szántak.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

A Digitális Polgári Körök által szervezett háborúellenes gyűlések közül a legnagyobbra került sor Szegeden szombaton, a Lázár János országjárásának szegedi programjával összekötött eseményen felszólalt a kormányfő is. Arról beszélt, hogy 2026 az utolsó választás az európai háború előtt, a szankciók és a háború 20 milliárd eurót vett el Magyarországtól, a javító-nevelő intézetek most nem jól működnek, a büntetés-végrehajtás alá kell rendelni őket.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
A következő hónapok nagy nyertesei lehetnek ezek a szétvert részvények

A következő hónapok nagy nyertesei lehetnek ezek a szétvert részvények

Közeledik az év vége, de a profi befektetők ilyenkor sem lassítanak: már most azt keresik, mi lehet 2026 nagy nyertese a tőzsdéken. A Bank of America vezető elemzője máris azonosított egy szektort, amely a jövő év elején látványos fellendülés előtt állhat, ráadásul nem spekulációról van itt szó, hanem nagyon is kézzelfogható fundamentumokkal támasztotta alá érvelését. A szakértő ennél is tovább ment: megnevezte azokat a konkrét részvényeket is, amelyeken keresztül szerinte a legjobban megjátszható a közelgő rali.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×