Infostart.hu
eur:
385.39
usd:
331.02
bux:
122311.2
2026. január 19. hétfő Márió, Sára
Hosztesz rendőr egyenruhában az Automobil és Tuningshow-n a budapesti Hungexpón 2018. március 23-án.
Nyitókép: Mónus Márton

Verdák és lányok a Hungexpón

15 ország több mint 1000 járműve és 200 kiállítója mutatkozik be a szezonnyitó autós fesztiválon.

A hétvégén tartják Magyarország legnagyobb autókiállítását és -vásárát a Hungexpo területén, a budapesti vásárváros pavilonjaiban és külterületén.

Az AMTS (AutoMobil és Tuning Show) tíz különálló rendezvényt foglal magában, amelyek egy belépőjeggyel látogathatók. A Hungexpo legújabb és legmodernebb, G jelű csarnokában például az autógyártók legújabb modelljeit ismerhetik meg a bemutatóra kilátogatók, több mint 20 márka kínálatából.

Az AMTS az E-Mobival közösen ismét külön vonultatja fel a piacon elérhető új elektromos és plug-in hibrid modelleket, valamint a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokat.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×