Infostart.hu
eur:
384.44
usd:
329.12
bux:
121308.37
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince
Close up of an evidence marker and blood splatter at a crime scene, hand placing more markers in the background.
Nyitókép: Illusztráció (powerofforever/Getty Images)

Tudják, hogy ki az a nő, akit szombat este meggyilkoltak Budapesten, a médiában dolgozott

Media1 információi szerint Révész Zsuzsa, az RTL egykori, 2017-ben távozó kommunikációs vezetője az a nő, akiről vasárnap reggel azt írták, hogy meggyilkolták a II. kerületben.

A gyilkosságról és a feltételezett tettes elfogásáról az Infostarton is beszámoltunk a rendőrség alapján.

A közlemény szerint a 18 éves férfi szombaton 18:50 körül rátámadt volt barátnőjének 51 éves édesanyjára. A mentők megpróbálták újraéleszteni a középkorú nőt, de az életét már nem tudták megmenteni.

Fiatalembert Kisteleken fogták el,

aki ellen emberölés megalapozott gyanúja miatt eljárás indult.

A media1.hu azt írja, hogy Révész Zsuzsanna korábban 17 éven át, 2017 szeptemberéig az RTL Magyarország marketingkommmunikációs és pr csapatának tagja, majd vezetője volt. Később A mi kis falunk című tévésorozat kommunikációjáért felelt, valamint 2022-től a Budapesti Metropolitan Egyetem stratégiai pr-vezetőjeként is tevékenykedett.

A Media1-nek nek többen is megerősítették, hogy Révész Zsuzsa az elhunyt, akiről az MTI közleményében az áldozat nevének említése nélkül szó van.

A blikk.hu pedig arról ír, hogy a meggyilkolt asszony lánya egy 24 óráig elérhető Instagram-történetben köszönt el édesanyjától. A 14 éves lány a fekete háttérre csak annyit írt, hogy „Legvilágon” és a szöveget szívek, valamint két fehér galamb öleli körbe.

Fotónk illusztráció.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Alaposan elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, tegnap az amerikai piacok október óta nem látott esést szenvedtek el, miután Donald Trump még a hétvégén vámokkal fenyegette meg azokat az országokat, amelyek ellenzik, hogy az USA megszerezze Grönlandot. Európai vezetők elfogadhatatlannak nevezték az elnök fenyegetéseit, és válaszlépéseket ígértek. Donald Trump ma a Davosi Világgazdasági Fórumon beszélt, és kijelentette, hogy nem fog erőszakot alkalmazni Grönland megszerzésére, este pedig már bejelentette, hogy sikerült megállapodást kötnie. Az elnök kijelentései enyhítették a nyomást a lejtmenetben lévő európai tőzsdéken, majd Amerikában hozzájárultak ahhoz, hogy pluszban zárjanak a vezető részvényindexek. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×