Infostart.hu
eur:
361.26
usd:
308.31
bux:
135935.1
2026. május 6. szerda Frida, Ivett
Nyitókép: Facebook/Országos Mentőszolgálat

Tragédia Bujon: léggömb ölt meg egy féléves kislányt

Az édesanya csak rövid időre hagyta felügyelet nélkül a kisgyermeket.

Szétrágott egy vízzel töltött lufit egy féléves kislány Bujon, a lufi megakadt a torkán, és megfulladt – derült ki a Tv2 Tények műsorából.

A kislány testvéreivel volt kint az udvaron, egy etetőszékben ült, édesanyja pár percre szaladt be a házba. A kislánynak egyik nagyobbik testvére adta oda a lufit, kiharapta, a lufi darabkáit pedig véletlenül lenyelte. Édesanyja már csak arra ért vissza, hogy fuldoklik a gyermeke.

A mentők érkezéséig próbálták újraéleszteni a gyermeket, de nem jártak sikerrel. Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője elmondta, a mentőautó mellett mentőhelikopter is érkezett a helyszínre.

Szilágyi László, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Főügyészség szóvivője közölte, a rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés vétsége miatt hallgatta ki gyanúsítottként a kislány anyját, aki nem tett vallomást. A továbbiakban szabadlábon védekezik a nő.

Címlapról ajánljuk

Fodor Gábor: Orbán Viktorral vagy nélküle folytatja a Fidesz?

Fodor Gábor szerint azzal a paradox helyzettel kell szembenéznie a Fidesznek, hogy egyrészt Orbán Viktor a párt összetartó ereje, másfelől ő a vereség első számú felelőse – erről beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője.
inforadio
ARÉNA
2026.05.06. szerda, 18:00
Pósfai Mihály
Széchenyi-díjas geológus, az MTA új elnöke
Tűzszünet Ukrajnában, Zelenszkij "orosz gazemberekről" beszélt – Híreink percről percre az orosz-ukrán frontról szerdán

Tűzszünet Ukrajnában, Zelenszkij "orosz gazemberekről" beszélt – Híreink percről percre az orosz-ukrán frontról szerdán

Volodimir Zelenszkij tegnap elítélte Oroszország ukrán városok elleni "teljes mértékben cinikus terrortámadásait", amelyekre az ukrán elnök által mától kihirdetett győzelem napi tűzszünet előtt közvetlenül került sor. Kijev azután jelentett be fegyverszünetet, hogy Vlagyimir Putyin orosz elnök május 8-9-ére hirdetett tűzszünetet a második világháborús győzelem alkalmából. A zaporizzsja elleni orosz csapásokban 12 személy, míg a donyecki Kramatorszkban öten haltak meg, és több tucat sérültről tudni. "Este az orosz gazemberek támadást mértek Dnyipróra is. Eddigi jelentések szerint négy ember halt meg. Részvétem a családoknak és szeretteiknek" - tette hozzá az ukrán elnök. Cikkünk folyamatosan frissül a legutóbbi fejleményekkel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×