Infostart.hu
eur:
378.7
usd:
318.87
bux:
129354.81
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta

Hihetetlen szerencse a jakutföldi légiszerencsétlenségben

Senki nem halt meg a hétfői jakutföldi légi balesetben, 23 embert kellett kórházba szállítani, közülük 16-nak súlyos az állapota - közölte az orosz védelmi minisztérium.

Korábban a TASZSZ hírügynökség rendőrségi forrásokra hivatkozva jelentette, hogy lezuhant egy Il-18 típusú orosz katonai repülőgép 39 emberrel a fedélzetén Jakutföldön, Tikszi várósától 27 kilométerre.

Mint a minisztérium közölte, a gép kényszerleszállást hajtott végre. Katonai nyomozókat küldtek a helyszínre.

Címlapról ajánljuk

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×