Infostart.hu
eur:
351.72
usd:
306.65
bux:
137625.54
2026. június 21. vasárnap Alajos, Leila

Drogdílereket fogtak el a fővárosban

Öt embert fogott el a Terrorelhárítási Központ (TEK) kábítószer-kereskedelem gyanúja miatt Budapest VIII. kerületében péntek délután - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szombaton a rendőrség honlapján.

A VIII. kerületi rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást öt budapesti lakos, köztük egy 65 éves nő és egy 16 éves fiatal ellen - olvasható a police.hu oldalon.

A TEK műveleti egységének munkatársai péntek délután fogták el az öt gyanúsítottat, és előállítottak őket a VIII. kerületi rendőrkapitányságára.

A Homok, a Visi Imre és a József utcai lakásokban tartott házkutatásokon a nyomozók fecskendőket, tűket, kábítószer fogyasztásához szükséges eszközöket, SIM kártyákat, mobiltelefonokat találtak. A rendőrök lefoglaltak egy kábítószergyanús anyaggal szennyezett vödröt és 223 gramm kábítószergyanús zöld színű növényi őrleményt is.

A rendőrség négy gyanúsított esetében kezdeményezte az előzetes letartóztatást. A 65 éves nő szabadlábon védekezik.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×