Infostart.hu
eur:
356.1
usd:
312.42
bux:
140024.55
2026. június 30. kedd Pál

Halálos karambol a fővárosban

Összeütközött két autó vasárnap dél körül Budapesten a Szentendrei úton; a balesetben egy ember meghalt - közölte a fővárosi tűzoltóság szóvivője az MTI-vel.

Kisdi Máté elmondta, a két karambolozó autó három másik kocsit is összetört.

Címlapról ajánljuk
42 fok Magyarországon: soha ilyen meleg nem volt még, megdőlt az abszolút rekord

42 fok Magyarországon: soha ilyen meleg nem volt még, megdőlt az abszolút rekord

Soha ilyen meleg még nem volt, majdnem húsz éve tartotta a csúcsot a közel 41,9 fok. Most sajnos meglett a 42 fok Szécsényben, és a budapesti abszolút rekord is megdőlt, Lágymányoson 41,0 Celsius-fokot mértek ma. De ezek a számok estig még tovább nőhetnek, ami biztos: ez az eddig valaha volt legmelegebb nap Magyarországon.

Szerdától új világ jön a parkolásban, hatalmas kérdőjelekkel

Július 1-jétől jelentősen átalakul a parkolás Budapesten, ahol szinte kizárólag mobiltelefonnal lehet fizetni a parkolásért, emellett zónától függően 33–50 százalékkal emelkednek a parkolási díjak. Több autós egyesület is tiltakozik az új rendszer és a készpénzes fizetés ellehetetlenítése ellen.
inforadio
ARÉNA
2026.06.30. kedd, 18:00
Velkey György János
az Egyházi Kórházak Egyesületének elnöke, a Bethesda Gyermekkórház főigazgatója
Meghallgatják, miről beszélt Orbán Viktor és Hajdu János

Meghallgatják, miről beszélt Orbán Viktor és Hajdu János

A Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi főigazgatója, Hajdu János az egyetlen gyanúsítottja az "aranykonvoj" néven elhíresült ügynek, amelyben jelenleg a mobiltelefonját is vizsgálja a vádhatóság. A nyomozás hét ukrán állampolgár sanyargatással elkövetett személyi szabadságának megsértése miatt folyik, miközben az ügyészek arra keresik a választ, hogy miről egyeztetett Hajdu a fogvatartás óráiban Orbán Viktor volt miniszterelnökkel egy olyan ügyben, amely időközben súlyos politikai és ügyészségi belháborút robbantott ki - számolt be a Telex.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×