Infostart.hu
eur:
365.45
usd:
317.16
bux:
146563.2
2026. augusztus 7. péntek Ibolya
Az 1-es villamos nem közlekedik a Göncz Árpád városközpont és a Lehel utca-Róbert Károly körút között május 3-án és 10-én üzemkezdettől 8.30-ig, karbantartás miatt – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).
Nyitókép: BKK

Kellemetlen hír a budapesti utasoknak

Az 1-es villamos nem közlekedik a Göncz Árpád városközpont és a Lehel utca–Róbert Károly körút között május 3-án és 10-én üzemkezdettől 8.30-ig, karbantartás miatt – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

Az 1-es villamos a Bécsi útâVörösvári út és a Göncz Árpád városközpont, illetve a Lehel utca–Róbert Károly körút és Kelenföld vasútállomás között jár majd – tudatta a BKK.

Mint írták, 1-es jelzéssel pótlóbusz jár majd a Göncz Árpád városközpont és a Vágány utca-Róbert Károly körút között.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.08.07. péntek, 18:00
Lakatos Mónika
a HungaroMet éghajlatkutatója, a Magyar Meteorológiai Társaság elnöke
Hatalmas meglepetést okozott a Mol – 2022 óta nem láttunk ilyet

Hatalmas meglepetést okozott a Mol – 2022 óta nem láttunk ilyet

A Mol a 2022-es energiaválság óta nem látott teljesítményt nyújtott az idei második negyedévben. A feldolgozással és kereskedelemmel foglalkozó Downstream szegmens eredménye jócskán meglepte az elemzőket – a bombateljesítmény elsősorban a rekord szintre ugró marzsoknak volt köszönhető, de a termékkihozatal normalizálódása és az orosz olaj újbóli érkezése is segített. Az Upstream is több éve nem látott eredményt szállított, összességében pedig története harmadik legerősebb negyedévét zárta a Mol: a legfontosabb eredménysoron 27 százalékkal, nettó profitban pedig közel 60 százalékkal múlta felül az elemzői várakozásokat. Megnéztük, miből jött össze a váratlanul nagy dobás, és mennyire fenntartható a kiugró teljesítmény.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×