Infostart.hu
eur:
384.1
usd:
328.68
bux:
121308.37
2026. január 21. szerda Ágnes

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

Mások mellett Stumpf István, Káel Csaba, Gyulay Zsolt, Wladár Sándor, Vári Attila, Presser Gábor, Rudolf Péter és Vona Gábor is hallható lesz a hétvégén az InfoRádióban.

Szombat

11.00 Stumpf István, a felsőoktatási modellváltás koordinációjáért felelős kormánybiztos

14.00 Koniorczyk Borbála és Merker Dávid városi sétákat szervező urbanisták

16.00 Káel Csaba, a Müpa vezérigazgatója, filmügyi kormánybiztos

18.00 Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság új elnöke, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója

23.00 Wladár Sándor, a Magyar Úszó Szövetség és a nyári vizes-világbajnokság szervezőbizottságának elnöke és Vári Attila, a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke

Vasárnap

5.00 Geskó Judit művészettörténész, muzeológus

8.00 Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet vezetője és Závecz Tibor, a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője

13.00 Presser Gábor zeneszerző, előadóművész

14.00 Krasznay Csaba, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Kiberbiztonsági Intézet vezetője

16.00 Rudolf Péter, a Vígszínház igazgatója

18.00 Vona Gábor, a Második Reformkor Alapítvány alapítója

23.00 Vitézy Dávid, a Budapest Fejlesztési Központ vezérigazgatója

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Alaposan elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, tegnap az amerikai piacok október óta nem látott esést szenvedtek el, miután Donald Trump még a hétvégén vámokkal fenyegette meg azokat az országokat, amelyek ellenzik, hogy az USA megszerezze Grönlandot. Európai vezetők elfogadhatatlannak nevezték az elnök fenyegetéseit, és válaszlépéseket ígértek. Donald Trump ma a Davosi Világgazdasági Fórumon beszélt, és kijelentette, hogy nem fog erőszakot alkalmazni Grönland megszerzésére, este pedig már bejelentette, hogy sikerült megállapodást kötnie. Az elnök kijelentései enyhítették a nyomást a lejtmenetben lévő európai tőzsdéken, majd Amerikában hozzájárultak ahhoz, hogy pluszban zárjanak a vezető részvényindexek. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×