Infostart.hu
eur:
386.98
usd:
331.34
bux:
116381.89
2026. január 12. hétfő Ernő
A felújítás és átépítés alatt álló déli összekötő vasúti híd, valamint a Rákóczi híd 2020. szeptember 16-án. Balról a Clark Ádám úszódaru látható.
Nyitókép: MTI/Máthé Zoltán

Mossák az egyik pesti hidat

Az autósoktól és a kerékpárosoktól is fokozott figyelmet kérnek.

Hídmosás miatt szombaton sávlezárás lesz a Rákóczi hídon - közölte a Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. FKF köztisztasági divíziója pénteken az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a munka 6.30 és 13 óra között a híd déli (Budáról Pestre vezető) oldalán, illetve 14.30 és 20 óra között a híd északi(Pestről Budára vezető) oldalán zajlik majd.

A társaság kéri a gépjárművezetőket, és különösen a járdán kerékpározókat, hogy a munkaterületek mellett fokozott figyelemmel közlekedjenek, ezzel is segítve az FKF munkatársainak biztonságos feladatellátását - írták.

Az FKF évente két alkalommal, tavasszal és ősszel tisztítja meg Budapest nyolc kiemelt forgalmú hídját - áll a közleményben.

Címlapról ajánljuk
Brutális terhelés alatt most a hazai kórházak, de be tudunk segíteni
körkép

Brutális terhelés alatt most a hazai kórházak, de be tudunk segíteni

A legtöbb fővárosi kórházban megnövekedett esetszámot látnak el a télies időjárás okozta balesetek és kihűlések miatt, a fontosabb intézményekben jelentősen bővítették a kapacitásokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×